b553 b553

PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi, Neymar'la ilgili görüşmek için brezilya ya gitti.

13.03.2018 21:07
PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi, Neymar'la ilgili görüşmek için brezilya ya gitti.

Paris Saint German Başkanı Nasser Al-Khelaifi, Neymar'ın 400 milyon euro bedelle Real Madrid'e transfer konusunu görüşmek için Brezilya'ya gitti.  Paris Saint Germain, 222 milyon euro bonservis bedeli ödeyerek Neymar'ı Barcelona'dan kendi renklerine bağlamıştı. Paris Saint German Başkanı Nasser Al-Khelaifi'den dünyayı şok eden transfer hamlesi geldi. Paris Saint Germain Başkanı Nasser Al-Khelaifi ve sportif direktör Antero Henrique Brezilya’ya Neymar ile görüşmeye gitti. Fakat bu ziyaretin farklı bir amacı daha var..

.

Khelaifi, Neymar'ın Real Madrid'e transfer konusunu görüşmek için Brezilya'ya gitti. Dolayısıyla PSG yöneticilerinin yaptığı çıkarmada, bu konu üzerinde de durulması ve Neymar’ın geleceğine yönelik konuların da görüşülmesi bekleniyor.

PSG Başkanı ve Sportif Direktörü Brezilya’da birkaç gün kalacakları, bu kapsamda Neymar’ın kurmuş olduğu yardım vakfına da bir ziyarette bulunacakları belirtildi. Fransız ekibinin Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid’e elenmesiyle Neymar’ın takımdan ayrılacağı söylentileri ortaya çıkmıştı. İkilinin burada sakatlıktan kurtulmaya çalışan oyuncularını ziyaret ederek bilgi alacakları belirtildi.

b55
Yorumlar 0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap
b552
Oranı Düşen Maçlar Tümünü Gör
İddaa Top 10 Tümünü Gör
  • MS
Avrupa Top 10 Tümünü Gör
  • MS
İletişim

Başarılı ile işleminiz gerçekleşti.

Online